عکاس تبلیغاتی

عکاس تبلیغاتی

عکاس تبلیغاتی: یک فردی که از یک صحنه ای از جنگ، تصویری به ثبت می رساند و با گذر زملن و یا در همان لحظه آن را پخش می کند. یا کسی که از عقابی که در حال شکار است، تصویری را تهیه می کند و آن را یا به صورت مستند و یا به هر طریق دیگری به اشتراک می گذارد. همه ی این ها عکاس هستند و هر کدام وظیفه ای را دارند و در کار خود حرفه ای هستند.

عکاس تبلیغاتی

عکاس تبلیغاتی
عکاس تبلیغاتی

شاید کمتر کسی جرات این را داشته باشد که در صحنه ی جنگی به ایستد و در آن همه تیر و موشک، به عکاسی بپردازد. یا عکاسی که در آتلیه ای آرام در حال ثبت عکسی از فرد و یا شئ است. همه عکاس هستند و کارشان تهیه عکس است ولی محلشان و سختی کارشان با یکدیگر فرق می کند. البته درست است که کلاً کارشان ی جور است و هر دوی آن ها وظیفه ی ثبت عکس را دارند ولی خوب محیط ها با یکدیگر فرق می کنند. یک عکاس باید بداند در چه موقعی عکس را خلق کند و یا از چه زاویه ای بگیرد بهتر است و همه ی جنبه ها در آن دیده می شوند. مخصوصاً یک عکاس تبلیغاتی که وظیفه دارد زیبایی، کارایی و همه ی چیز های برتر یک محصول را در یک عکس به نمایش در آورد. یک عکس تبلیغاتی باید بتواند، تبلیغات را با خود به همراه داشته باشد و تبلیغات نیز باید برای شما سود آور باشند.

آتلیه ی ساترین با به همراه داشتن حرفه ای ترین افراد برای ثبت کردن زیباترین عکس ها از محصول مورد نظر شما این توانای را دارا هستیم که، بتوانیم عکس های فوق العاده ای را از محصولات شما خلق و ثبت و نماید.

عکاس تبلیغاتی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *