عکاسی صنعتی در جنوب تهران

عکاسی صنعتی در جنوب تهران

عکاسی صنعتی در غرب تهران

عکاسی صنعتی در جنوب تهران : از جمله مواردی  که در عکاسی صنعتی از اهمیت خاصی برخور دار است نور پردازی ، خلاقیت و تجربه است. اگر بخواهیم درمورد نورپردازی توضیح مختصری دهیم باید بگوییم که نورپردازی برای اشیاء تبلیغاتی مختلف متفاوت است و با توجه به کاربرد آن محصول به فضاسازی با نور کافی نیاز دارد. این آتلیه بهترین و کامل ترین تجهیزات را برای نور پردازی سیار و استودیویی داراست.

عکاسی صنعتی در جنوب تهران
عکاسی صنعتی در جنوب تهران

 نور پردازی استدیویی همان طور که از اسمش پیداست عکس در استودیو گرفته و تمامی زوایا و جهات برای محصول مورد نظر به دقت مورد بررسی قرار می گیرد و عکس ها در بهترین حالت ممکن خود گرفته می شود.

در نور پردازی سیار هم نور پردازی در فضای بیرون استودیو با پروژکتور و سایر تجهیزات به روز انجام می شود تا بهترین فضا را برای گرفتن یک عکس مناسب فراهم کنیم.

یک عکاسی خوب صنعتی باید به کادربندی و یا فرم توجه خاصی داشته باشد چرا که این امر در گرفتن یک عکس خلاقانه ، حرفه ای و تاثیر گذار دخیل است.

از جمله مهمترین موارد دیگری که به تهیه یک عکس صنعتی خوب کمک میکند دوربین است. آتلیه صنعتی ساترین با به کارگیری از جدید ترین و به روزترین تجهیزات و دوربین های پیشرفته و همچنین استفاده از صحنه آرایی مناسب میتواند یک عکس صنعتی باکیفیت و تاثیر گذار را خلق کند .

حال این سوال مطرح است که صحنه آرایی چگونه باعث جذب مخاطب و گرفتن یک عکس خلاقانه می شود؟

در پاسخ به آن باید بگوییم که صحنه آرایی یا همان طراحی صحنه اصلی ترین هدفش گرفتن عکس جذاب و خلاقانه است که ویژگی های  محصول را به خوبی و با بهترین کیفیت به نمایش بگذارد به عنوان مثال جهت عکس برداری از لوازم خانگی بسیار مهم است که یک عکس باید چگونه گرفته شود تا هم مخاطب ویژگی های ظاهری محصول را به خوبی درک کند و هم فروشنده بتواند محصول خود را به خوبی معرفی کند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *