عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات

عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات

عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات

عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات.عکاسی صنعتی می‌تواند مشکل آفرین باشد، چون اغلب شامل عکس گرفتن از کیس های در سایز بزرگ است که جایگذاری آنها در کادردوریبن سخت است.

موارد استفاده این عکس ها در زمینه مدل های ساختمانی،تجهیزات صنعتی،کارمندان شاغل در یک شرکت و…میباشد. عکس های صنعتی دراکثر موارد به تنهایی نمیتوانند توجه مخاطب را جلب کنند، بنابراین هنر عکاس دراین است که بتواند عکس صنعتی را جذاب کند.

عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات. عکس های صنعتی باید دارای فاکتور جذابیت باشند تا بتوانند نظر مخاطب خودرا جلب کنند. در این نوشته ما تعدادی از نکات خلق زیبایی در عکس را آورده ایم تا با دانستن آنها کمک شایانی به عکاسی صنعتی بکنید.

۱. مهارت نورپردازی: برای به دست آوردن بهترین خروجی لازم است به نورپردازی ومهارت اجرای آن تسلط کافی داشته باشیم.یک عکاس صنعتی باید این را بداند که درجه روشنی نورپردازی چگونه است وچگونه باید از نورهای طبیعی موجود در محیط در مسیربرطرف کردن نیاز خود به نحو احسن استفاده کند.

۲. قبل از انجام عکاسی باید محیط کار را بدقت بررسی کنیم: با کسب اجازه از رئیس محیط عکاسی به بررسی دقیق آن بپردازید تا از این طریق هم با پیرامون خود به خوبی آشنا شوید ودر صورت وجود موارد خاص وجالب،از آن ها نیز در جهت عکاسی استفاده کنید

عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات.سوژه های عکاسی صنعتی باید تمیز وعاری از هرگونه کثیفی وآلودگی باشند.در صورت نیاز حتما قبل از شروع کار عکاسی باید محیط کار وهمچنین ابزارها وتجهیزات بکار رفته در آن را بررسی وتمیز کرد.

یک عکاس حرفه ای باید بداند که قبل از گرفتن عکس های اصلی وپایانی،یه تعداد عکس من باب آشنایی با زوایا وریزتجهیزات موجود در محیط بگیرد.

عکاسی صنعتی یک کار پرهزینه است وبایدسعی کنیم حدالمقدور از دوباره کاری جلوگیری کنیم. بنابراین باید کارعکاسی را خیلی دقیق وحرفه ای انجام دهیم تا از بروز خرابی در آن جلوگیری کنیم.

عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات.اگر عکس ما نیازمند حضور افراد است باید موارد ایمنی را در حفظ سلامتی آن ها رعایت کنیم.اگر نیازمند حضور مدیران ورئیسان در عکس هستیم بایداز آن ها بخواهیم تا بالباس کار در حضور پیدا کنند ودر صورت نبود لباس کار،با لباس رسمی وکلاه ایمنی حضور پیدا کنند.

عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات
عکاسی صنعتی تبلیغاتی از محصولات

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *