عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی : آتلیه عکاسی ساترین با بهره مندی از بهترین و مجرب ترین افراد در زمینه تهیه عکس صنعتی و تبلیغاتی آماده ارائه خدمات می باشد. این آتیلیه با دارا بودن بهترین و به روز ترین وسایل و تجهیزات قادر به خلق بهترین و باکیفیت ترین عکس صنعتی و تبلیغاتی می باشد.

 عکاسی تبلیغاتی یک شکل خاص از عکاسی (جمع آوری، ویرایش و ارائه مطالب خبری برای انتشار یا پخش) است که تصاویر را به منظور انتشار یک داستان خبری مورد استفاده قرار می دهد. در حال حاضر معمولا فقط به تصاویر ساکن اشاره می شود، اما در بعضی موارد این اصطلاح نیز به ویدئو مورد استفاده در روزنامه نگاری روزنامه نگاری اشاره دارد. عکاسی تبلیغاتی از سایر شاخه های نزدیک عکاسی (مثلا عکاسی مستند ، عکاسی مستند عکاسی ، عکاسی خیابانی یا عکاسی مشهور ) متمایز می شود با رعایت یک چارچوب اخلاقی سختگیرانه که مستلزم آن است که کار صادقانه و بی طرفانه باشد.

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

عکاسی دیجیتال

عکاسی دیجیتال با استفاده از سنسور تصویر الکترونیکی برای ثبت تصویر به عنوان مجموعه ای از داده های الکترونیکی در فیلم است. یک تفاوت مهم بین عکاسی دیجیتال و شیمیایی این است که عکاسی شیمیایی در مقابل دستکاری عکس مقاومت میکند ، زیرا شامل فیلم و کاغذ عکاسی است ، در حالی که تصویربرداری دیجیتال یک رسانه بسیار محرمانه می باشد. این تفاوت باعث یک پردازش تصویر، که در عکاسی مبتنی بر فیلم دشوار است و اجازه می دهد تا پتانسیل های مختلف ارتباطی و برنامه های کاربردی در عکاسی ایجاد شود .

عکاسی دیجیتال در قرن بیست و یک مورد توجه بسیاری از انسانها قرار گرفته است. بیش از ۹۹٪ از عکس های گرفته شده در سراسر جهان از طریق دوربین های دیجیتال ثبت شده است. این عکسها به طور فزاینده ای از طریق گوشی های هوشمند ثبت می شود.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *